Меню

Naviband сумне море перевод

NAVIBAND — Сумне море

Показать панель управления

  • Опубликовано: 17 сен 2018 veröffentlicht
  • Поддержать новый альбом NAVIBAND — ulej.by/project?id=1069811
    Shot by Anton Mamonenko
    anton_mamon.
    Режиссер, оператор — Антон Мамоненко.
    Музыка — Ксения Жук
    Слова — Ксения Жук, Артем Лукьяненко
    Помощь в переводе — Владимир Бирюков
    Саундпродюсер — Александр Тобольский
    Звукорежиссер — Андрей Бобровко
    Мастеринг — Randy Merrill
    Naviband 2018
    Сумне море чи ні
    Кольори сірі зникли
    Відголос теплий несе
    Туди де образів стан нерухомий, нерухомий
    Сумне море не нам
    Співи свої навіває
    Окликом тихим воно
    В кожній краплі любов надихає надихає
    Там вітер зустрів кохання, кохання
    Холодним дощем по воді співай мені. співай мені.
    Сумне море чи ні
    У сутінках шепіт лунає
    Відголос теплий несе
    Туди де сонце свій світ розсипає

Комментарии • 0

Вельмишановні українці!
Давайте палкою підтримкою зустрінемо NAVIBAND коли вони завітають до нас в гості .
NAVIBAND,ласкаво просимо !

Это не белорусский.это и есть украинский.на нашем родном эта песня звучит иначе.даже название -«Сумнае мора»

@Yevhen если вы на украинском написали, то «кохати» здесь не совсем то слово. «Кохати» може дівчина хлопця і хлопець дівчину. А землю можна тільки любити)

Я кохаю свою землю

Блин. спасибо за украинский!❣️💓
От всего сердца!

Дзякуй вам, даражэнькія!

Это божественно!
Вы мои пленители!
Очень здорово!

Дякую за українську! ❤️❤️❤️

Ребята, єто просто супер песня. ) Хочу еще!)

Влюбилась. Спасибо ♥️

🙏🙏🙏 я просто кайфую. Дякую вам за пісню українською!! ❤️❤️❤️❤️

Дуже прониклива пісня, білоруська з українською співучі мови ❤

гарно співаєте, зовсім не чутно акценту!

Теперь я хочу к себе на море))

Офігенні! Більше реклами давайте, тому що в Україні мало хто вас знає, а ви офігенні!

Как красиво и чувственно. Спасибо!

А де був знятий кліп? Часом не в Литві?

Это красиво до слёз. Спасибо!

Эта песня мне так зашла что слушаю и слушаю💖

so beautiful, amazing song

Це так проникливо💙 дякую за вашу білоруську мову, просто зачаровуєте😍

Неймовірно😭😭
Дякуємо, браття! 💙💛🤍❤️🤍

2020 рік і я знов повертаюся до цього треку

Сльози набігають, дякую

Дякуємо за українську! 🇺🇦
Жыве Беларусь! 🇧🇾

Ганаруся вамі вялікій дзякуй ❤️❤️❤️

Вірю: прийдуть дні, коли українецьговоритиме до білоруса білоруською, а білорус до українця — українською. І вони чудово розумітимуть один одного. 🙂 Жыве Беларусь!

Я пришла з Овощевозу, рік дивилась і не знала, що іи ще й виконавці та ще й українською співаєте. Дуже чарівно. Хочеться підтримати вас. І вашу Батьківщину. Все буде добре

Читайте также:  Азовское море станица голубицкая город

Дуже ніжна і чуттєва пісня! Окремо дякую за виконання українською мовою 😉

клааааас. Українською взагалі супер

Красивый язык, посыл песни, клип и вы сами, гармония и баланс.

як пасували б NAVIBAND та Христина Соловій

сльози не спинити дякую брати Білоруси за чудовий настрій скільки не слухав а мурашки по шкірі біжать

Україна-Русь й Білорусь — друзі на віки!

Обожнюю. Всі пісні Артема від «Абдымі мяне» до найновіших, білоруською звучать чарівно. Зичу українцям ближче познайомитись з репертуаром Навібенду. Білоруська дуже милозвучна і красива мова.

дякую вам за те що ви є дуже пронизлива пісенька ))) Люблю вас)))

я вас обожнюю, ви неймовірні!

Дякую за пісню!!
Даша дякую, Артем дякую, Саша дякую!!
Не кожен український співак співає українською ( то не знають мову,то у них не звучить)
А у Вас дуже звучить!! 😀

Украінцы,ну падскажыце хто,дзе здымалі гэты кліп?Грыбау́ка,Курортная,Санжэйка?

@NAVIBAND а на 0.46 Ніда ці Клайпеда?

клуб Ч гэта Ніда, Клайпеда)

Це так гарно. Мені дуже сподобалось!! Така ніжна пісня і такий гарний кліп. А ваш голос це услада для вух. Щиро дякую!!

О, який чудовий гурт! Вперше почула вас. Краса!

Неймовірно красиво і душевно.

я думав вони з України, лол, вимова краща від більшості українців якщо чесно, так тримати, дуже проникливо і тендітно♥️♥️♥️

Неймовірна пісня, неймовірне виконання! 🥰

Красивая съёмка. Красивая песня.

Сумне море чи ні?
Кольори сірі зникли
Відголос теплий несе
Туди де образів стан нерухомий, нерухомий
Сумне море не нам
Співи свої навіває
Окликом тихим воно
В кожній краплі любов надихає, надихає
Там вітер зустрів кохання, кохання
Холодним дощем по воді співай мені, співай мені
У-у-у-у-у-у-у-у.
Сумне море чи ні?
У сутінках шепіт лунає
Відголос теплий несе
Туди де сонце свій світ розсипає, розсипає
Там вітер зустрів кохання,…

Источник

Сумне море

Listeners

Scrobbles

Listeners

Scrobbles

Join others and track this song

Scrobble, find and rediscover music with a Last.fm account

Do you know any background info about this track? Start the wiki

Related Tags

From The Album

We don‘t have an album for this track yet.

Lyrics

Там вітер зустрів кохання, кохання

From The Album

We don‘t have an album for this track yet.

Don’t want to see ads? Upgrade Now

Lyrics

Там вітер зустрів кохання, кохання

Читайте также:  Море информации как не утонуть

Scrobble Stats ?

What is scrobbling?

Scrobbling is when Last.fm tracks the music you listen to and automatically adds it to your music profile.

Recent Listening Trend

Day Listeners
Sunday 13 December 2020 2
Monday 14 December 2020 3
Tuesday 15 December 2020
Wednesday 16 December 2020 5
Thursday 17 December 2020 2
Friday 18 December 2020 1
Saturday 19 December 2020 2
Sunday 20 December 2020
Monday 21 December 2020 1
Tuesday 22 December 2020 2
Wednesday 23 December 2020 4
Thursday 24 December 2020 1
Friday 25 December 2020 2
Saturday 26 December 2020 7
Sunday 27 December 2020 2
Monday 28 December 2020
Tuesday 29 December 2020 2
Wednesday 30 December 2020 1
Thursday 31 December 2020
Friday 1 January 2021
Saturday 2 January 2021 2
Sunday 3 January 2021
Monday 4 January 2021 2
Tuesday 5 January 2021 2
Wednesday 6 January 2021 3
Thursday 7 January 2021 2
Friday 8 January 2021 3
Saturday 9 January 2021 5
Sunday 10 January 2021 1
Monday 11 January 2021 1
Tuesday 12 January 2021 4
Wednesday 13 January 2021 2
Thursday 14 January 2021 4
Friday 15 January 2021 1
Saturday 16 January 2021 2
Sunday 17 January 2021 1
Monday 18 January 2021 3
Tuesday 19 January 2021 2
Wednesday 20 January 2021 1
Thursday 21 January 2021
Friday 22 January 2021 1
Saturday 23 January 2021
Sunday 24 January 2021 1
Monday 25 January 2021 4
Tuesday 26 January 2021 5
Wednesday 27 January 2021 5
Thursday 28 January 2021 7
Friday 29 January 2021 2
Saturday 30 January 2021 3
Sunday 31 January 2021 1
Monday 1 February 2021 3
Tuesday 2 February 2021 2
Wednesday 3 February 2021 4
Thursday 4 February 2021 3
Friday 5 February 2021 3
Saturday 6 February 2021 2
Sunday 7 February 2021 2
Monday 8 February 2021 2
Tuesday 9 February 2021 4
Wednesday 10 February 2021 3
Thursday 11 February 2021 2
Friday 12 February 2021 3
Saturday 13 February 2021 2
Sunday 14 February 2021 1
Monday 15 February 2021
Tuesday 16 February 2021 4
Wednesday 17 February 2021 4
Thursday 18 February 2021 4
Friday 19 February 2021 1
Saturday 20 February 2021 3
Sunday 21 February 2021 3
Monday 22 February 2021 5
Tuesday 23 February 2021 5
Wednesday 24 February 2021 3
Thursday 25 February 2021 3
Friday 26 February 2021 3
Saturday 27 February 2021 2
Sunday 28 February 2021 2
Monday 1 March 2021 5
Tuesday 2 March 2021 3
Wednesday 3 March 2021 3
Thursday 4 March 2021 5
Friday 5 March 2021 2
Saturday 6 March 2021
Sunday 7 March 2021 3
Monday 8 March 2021 1
Tuesday 9 March 2021 2
Wednesday 10 March 2021 2
Thursday 11 March 2021 3
Friday 12 March 2021 1
Saturday 13 March 2021 4
Sunday 14 March 2021 1
Monday 15 March 2021 3
Tuesday 16 March 2021 7
Wednesday 17 March 2021 3
Thursday 18 March 2021 3
Friday 19 March 2021 2
Saturday 20 March 2021 2
Sunday 21 March 2021 1
Monday 22 March 2021 3
Tuesday 23 March 2021 1
Wednesday 24 March 2021 4
Thursday 25 March 2021 3
Friday 26 March 2021 5
Saturday 27 March 2021
Sunday 28 March 2021 3
Monday 29 March 2021 2
Tuesday 30 March 2021 2
Wednesday 31 March 2021 3
Thursday 1 April 2021 4
Friday 2 April 2021 3
Saturday 3 April 2021 1
Sunday 4 April 2021 2
Monday 5 April 2021 2
Tuesday 6 April 2021 3
Wednesday 7 April 2021 3
Thursday 8 April 2021 2
Friday 9 April 2021 1
Saturday 10 April 2021 4
Sunday 11 April 2021 4
Monday 12 April 2021 5
Tuesday 13 April 2021 3
Wednesday 14 April 2021 7
Thursday 15 April 2021 3
Friday 16 April 2021 3
Saturday 17 April 2021 1
Sunday 18 April 2021 2
Monday 19 April 2021 3
Tuesday 20 April 2021 3
Wednesday 21 April 2021 2
Thursday 22 April 2021 2
Friday 23 April 2021 3
Saturday 24 April 2021 1
Sunday 25 April 2021 2
Monday 26 April 2021 4
Tuesday 27 April 2021 5
Wednesday 28 April 2021 2
Thursday 29 April 2021 6
Friday 30 April 2021
Saturday 1 May 2021
Sunday 2 May 2021 5
Monday 3 May 2021 2
Tuesday 4 May 2021 7
Wednesday 5 May 2021 6
Thursday 6 May 2021 3
Friday 7 May 2021 2
Saturday 8 May 2021 1
Sunday 9 May 2021 3
Monday 10 May 2021 2
Tuesday 11 May 2021 2
Wednesday 12 May 2021 4
Thursday 13 May 2021 3
Friday 14 May 2021 1
Saturday 15 May 2021 1
Sunday 16 May 2021 3
Monday 17 May 2021 4
Tuesday 18 May 2021 2
Wednesday 19 May 2021 2
Thursday 20 May 2021 3
Friday 21 May 2021 1
Saturday 22 May 2021 2
Sunday 23 May 2021 1
Monday 24 May 2021 1
Tuesday 25 May 2021 5
Wednesday 26 May 2021 3
Thursday 27 May 2021 2
Friday 28 May 2021 7
Saturday 29 May 2021 3
Sunday 30 May 2021 1
Monday 31 May 2021
Tuesday 1 June 2021 2
Wednesday 2 June 2021 1
Thursday 3 June 2021 4
Friday 4 June 2021 3
Saturday 5 June 2021
Sunday 6 June 2021 3
Monday 7 June 2021 4
Tuesday 8 June 2021 3
Wednesday 9 June 2021 5
Thursday 10 June 2021 1
Friday 11 June 2021 2
Saturday 12 June 2021 3

Play this track

External Links

Don’t want to see ads? Upgrade Now

Shoutbox

Javascript is required to view shouts on this page. Go directly to shout page

Источник

Adblock
detector